رونمایی از 50 طرح فناورانه در رویداد ملی مناطق آزاد
رونمایی از 50 طرح فناورانه در رویداد ملی مناطق آزاد
سه شنبه 2 دي 1399 - 14:20:02
صبح ملت نیوز
رویداد ملی مناطق آزاد در پارک علم و فناوری مشهد با حضور بیش 160 شرکت آغاز شد. این رویداد دو روزه با که جلسه افتتاحیه خود را در پارک علم و فناری مشهد به صورت آنلاین آغزا به کار کرد با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور نوید بخش رفع نیازهای فناورانه مناطق ویژه اقتصادی کشور شد.

دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان نیز اعلام کرد راه‌اندازی شبکه و زیرساخت برای حل مشکلات مناطق آزاد را از مهم‌ترین اهداف این رویداد معرفی کرد.

در رویداد نیازهای فناورانه مناطق آزاد دکتر مظفری رئیس منطقه آزاد کیش و دکتر توفیقی رئیس مؤسسه علوم و فنون کیش، دکتر ملکی‌فر معاون صندوق نوآوری و شکوفایی نیز از اهداف و برنامه‌ها خود در این زمینه فناوری و شرکت‌های دانش بنیان رونمایی کردند.

همچنین دکتر مظفری از احداث شهرک فناوری و دانش‌بنیان جدید در کیش خبر داد. رونمایی 50 طرح فناورانه در رویداد ملی مناطق آزاد از دیگر برنامه‌هایی است که در طی دو روز آینده به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. علاقمندان می‌توانند از ساعت 9 الی 17 با استفاده از به آدرس اینترنتی https://online.inif.ir/ch/event از این رویداد بازدید کنند.

نکته قابل تامل این رویداد، حضور پارک فناوری مشهد بود که امکان بهره‌مندی از توان فناورانه دانشگاه فردوسی و مراکز رشد فناوری استان را برای مناطق آزاد فراهم می‌کند. 

حضور 9000 شرکت دانش‌بنیان در کشور پتانسیل چشمگیری برای رجوع و حل مشکلات در همه جنبه‌های صنعتی و تجاری است که باید به‌نحو شایسته‌ای از آن استفاده شود. 
عبدالصمد حسینی خبرنگار - صبح ملت نیوز

http://sobhemellatnews.ir/fa/News/52108/رونمایی-از-50-طرح-فناورانه-در-رویداد-ملی-مناطق-آزاد
بستن   چاپ