مدیرکل ورزش و جوانان استان: ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی خوزستان به صورت ویژه حمایت می‌شوند
مدیرکل ورزش و جوانان استان: ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی خوزستان به صورت ویژه حمایت می‌شوند
يکشنبه 5 بهمن 1399 - 11:13:15
ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از همراهی ورزشکاران استان در مسیر المپیک و پارالمپیک 2021 خبر داد.

افشین حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: طی یک برنامه مدون با هیات‌های ورزشی دارای ورزشکار المپیکی و پارالمپیکی و فدراسیون‌های مربوطه، مقرر شد اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان تمام ورزشکاران استان را که سهمیه پارالمپیک و المپیک کسب کرده‌اند، به صورت ویژه حمایت کند و هزینه‌های جاری این ورزشکاران پرداخت شود.

وی گفت: در واقع اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در مسیر حضور این ورزشکاران تا المپیک و پارالمپیک، همراه و در کنار این ورزشکاران است تا در این مسیر بدون دغدغه و با آرامش و با آسودگی خاطر قدم بردارند و در شرایط ایده‌آل، خود را برای حضور در مهمترین رویداد ورزشی دنیا آماده کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: هزینه‌های جاری که اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان متحمل می‌شود، شامل فیزیوتراپی، امکانات ورزشی، ایاب و ذهاب، تغذیه و مکمل‌های ورزشی است. تمام تلاش این است که با حمایت این ورزشکاران، قدم موثری در راستای مدال‌آوری آن‌ها در المپیک و پارالمپیک داشته باشیم تا بار دیگر خوزستانی‌ها در این رویداد مهم بتوانند افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام


http://sobhemellatnews.ir/fa/News/56586/مدیرکل-ورزش-و-جوانان-استان-ورزشکاران-المپیکی-و-پارالمپیکی-خوزستان-به-صورت-ویژه-حمایت-می‌شوند
بستن   چاپ