رادیو شوش منتشرشد
رادیو شوش منتشرشد
جمعه 12 آذر 1400 - 12:44:48
رادیو شوش منتشرشد 

بامروری بر مهم ترین  خبرهای  شهرستان در  هفته ای  که گذشت 


500 فرصت شغلی در شهرک کشاورزی فتح المبین شوش ایجاد می‌شود
- مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی خوزستان ایجاد شهرک کشاورزی شوش را در ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی این شهرستان موثر دانست و گفت: پیش بینی می‌شود 500 فرصت شغلی در این شهرک کشاورزی در بخش فتح المبین شوش ایجاد شود.

2-سفر کتابخانه‌های سیار کانون خوزستان به روستای سیدعباس
مربیان کتابخانه‌های سیار با همکاری مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شوش با حضور در روستای کمتر توسعه‌یافته‌ی سید عباس از توابع شهرستان شوش، در جمع دانش آموزان این روستا، به فعالیت‌های فرهنگی هنری از جمله بازی و سرگرمی، کاردستی، معرفی کانون و قصه‌گویی پرداختند.

3-رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شوش خبر داد؛
تخلف 12 نانوایی در شهرستان شوش / متخلفان به تعزیرات معرفی شدند
محمد بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌های مردمی از واحدهای نانوایی در خصوص شکایت در مورد کم فروشی نان عرضه شده و همچنین کیفیت نان بازرسی از این واحدها در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود:  به دلیل  اهمیت ویژه‌ای که نان در سبد غذایی مردم دارد قطعاً این بازدیدها به صورت مستمر خواهد بود.

4-هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوش برگزارشد
به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز، این  نشست فرهنگی به ریاست حجه السلام علیزاده  امام جمعه شهرستان شوش ،با موضوع راهکارهای افزایش جمعیت و خانواده، دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. 
در این جلسه هر یک از اعضای این شورا  پیشنهادات خود را ارایه دادند. درنتیجه این نشست کمیته های 10 گانه برگزاری مراسمات دهه بصیرت زیر نظر رئیس این شورا و به دبیری  رئیس  اداره  ارشاد  تشکیل شد


5- نشست شهرداران و شورای شهرستانهای شوش و اندیمشک 

رئیس شورای شهرستان شوش هدف از این نشست را هم اندیشی، تبادل تجربیات و بررسی راه کارهای هم افزایی دو شهرداری  شوش و اندیمشک عنوان کرد  
 رئیس شورای شهرستان اندیمشک نیز در سخنانی بر تعامل هرچه بیشتر و اتحاد میان شهرستان های استان خوزستان تاکید کرد و افزود:  اشتراکات فرهنگی اجتماعی و همجواری این دو شهرستان  فرصتی است برای تداوم همکاری ها که به تبع ان باید  شاهد خدمات مناسب به شهروندان هر دو شهرستان باشیم.

http://sobhemellatnews.ir/fa/News/83272/رادیو-شوش-منتشرشد
بستن   چاپ