با اجرای طرح فروش بدون محدودیت و قرعه‌کشی وانت‌های زامیاد در سبد محصولات شرکت ماندنی شدند
با اجرای طرح فروش بدون محدودیت و قرعه‌کشی وانت‌های زامیاد در سبد محصولات شرکت ماندنی شدند
سه شنبه 6 ارديبهشت 1401 - 10:24:15

علیرغم اینکه سال گذشته صحبت از حذف وانت‌های زامیاد با سطح کیفی یک ستاره از پنج ستاره کیفی مطرح بود و مقرر شده بود تنها تا پایان سال 1400 بر مدار تولید باشد اما با اجرای طرح فروش آن بدون فرآیند قرعه‌کشی و محدودیت‌ها، نشان می‌دهد این خودروها همچنان در سبد محصولات شرکت زامیاد (زیر مجموعه گروه سایپا) خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، بر اساس ارزیابی‌های کیفی صورت گرفته در ماه‌های متوالی سال گذشته و سال‌های پیش از آن، همیشه وانت‌های نیسان‌های زامیاد در سطح کیفی یک قرار گرفته و تغییری در ساختار برای ارتقا کیفیت نداشته‌اند.  

در این میان تابستان سال گذشته بود که زمزمه‌ها بر توقف تولید این دست خودروها پس از نیم قرن،   به گوش رسید و صحبت‌ها بر این بود که نهایتا تا پایان سال 1400 تولید و فروش این محصولات ادامه داشته باشد و پس از آن متوقف و وانت پادرا پلاس که نسل جدیدی از وانت‌های تک‌کابین سایپاست جایگزین نیسان آبی یا همان نیسان‌های زامیاد شود. با این وجود اما تا پایان آذر ماه 1400 که آخرین ازریابی کیفی خودروها منتشر شد، دیدیم که تولید وانت‌های زامیاد همچنان ادامه داشته است.  

این در حالیست که تعداد کثیری از وانت‌های نیسان تک‌سوز و دوگانه‌سوز آپشنال شرکت زامیاد (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا) در سطح قیمتی 2 به سبب عدم مطابقت با استانداردهای لازم، در پارکینگ‌های این شرکت  انبار شده‌اند.

اما حال گروه زامیاد قصد دارد از امروز (سه‌شنبه 6 اردیبهشت ماه) این محصولات را بدون فرآیند قرعه‌کشی و محدودیت‌های طرح‌های فروش خودروسازان در قالب طرح پیش‌فروش برای عرضه در مرداد الی شهریور ماه سال جاری عرضه کند.

مهلت ثبت‌نام برای خرید سه محصول نیسان تک‌سوز آپشنال، نیسان دوگانه‌سوز آپشنال و وانت پادراپلاس از 10 صبح امروز آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.  

این موضوع نشان می‌دهد که احتمالا خط تولید این محصولات همچنان روشن باقی بماند؛ تنها امیدی که اگر قرار است نیسان‌ها همچنان بر مدار تولید باشند، ارتقا کیفی آنهاست. همانطور که اشاره شد، با توجه به اینکه چهار ماه گزارش ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل منتشر نمی‌شود، وضعیت کیفی خودروهای تولیدی این چهار ماه هم مشخص نیست.

انتهای پیام   


http://sobhemellatnews.ir/fa/News/95084/با-اجرای-طرح-فروش-بدون-محدودیت-و-قرعه‌کشی-وانت‌های-زامیاد-در-سبد-محصولات-شرکت-ماندنی-شدند
بستن   چاپ