صدای مخاطب
تعطیلی جایگاه سوخت گاز cng شهرستان سوسنگرد
يکشنبه 1 خرداد 1401 - 15:42:50
صبح ‌ملت ‌نیوز
صدای مخاطب

تعطیلی جایگاه سوخت گاز cng سوسنگرد


حدود 10 ماه است که جایگاه سوخت گاز cng جاده کمربندی سوسنگرد تعطیل است؛ و باعث مختل شدن زندگی مردم و خصوصا راننده ها شده است.

جایگاه مختص شهرداری است و دست پیمانکار...قبلاً  هر موقع که جایگاه خراب می‌شد زود تعمیر و در اسرع وقت دوباره فعال می‌شد، اما متأسفانه الان حدود 10 ماهه که کار و زندگی شهروندان سوسنگرد را  فلج کرده است؛ به هزاران دلیل؛ مثلا متصدی جایگاه سوخت میلیارها ریال بدهکار شرکت گاز است و یا  متصدی جایگاه میلیاردها ریال طلبکار شهرداری است؛ و خیلی مسائل و مشکلات دیگر، که  متأسفانه کسی پاسخگو ی آن نیست. به شهرداری می رویم، می گویند با متصدی جایگاه سوخت، صحبت کنید، سراغ متصدی می رویم، می گوید به شهرداری و شورا مراجعه کنید؛ عین یک توپ ما را به هم پاس می دهند.

من یک راننده تاکسی هستم؛ مگر روزانه در شهر کوچک سوسنگرد، با این هزینه های سرسام آور چقدر می توانم درآمد داشته باشم. دو بچه کوچک دارم که  برای تهیه پوشک هم با مشکل مواجه شده ام. حالا هم مشکلی به مشکلات مان افزوده شده  و بعد از اتمام کار با تنی خسته و کوفته مجبور یم برای زدن سوخت به هویزه، بستان، اهواز یا گلبهار برویم و 2 الی 3 ساعت هم باید صبر کنیم تا نوبت مان شود؛ چون جایگاه سوخت شلوغ است. 

 از مسئولین شهرستان سوسنگرد خواهشمند است که به این مشکل در اسرع وقت رسیدگی شود.

لازم به ذکر است که سوسنگرد دارای دو جایگاه سوخت cng است که متأسفانه یکی از آن ها به دلیل فرسودگی خیلی وقت پیش تعطیل شده و دیگری به مدت 10 ماهه که تعطیل شده است.

http://sobhemellatnews.ir/fa/News/95977/تعطیلی-جایگاه-سوخت-گاز-cng-شهرستان-سوسنگرد
بستن   چاپ