رویداد ملی عصر امید، فرصتی برای شناسایی استعدادها
جمعه 13 خرداد 1401 - 10:11:10
ایسنا


رویداد ملی عصر امید، فرصتی برای شناسایی استعدادها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رویداد ملی عصر امید فرصتی بود که مدیران در تک تک‌ شهرها به دنبال استعداد باشند.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی امروز در جشنواره فرهیختگان که همزمان با اختتامیه رویداد ملی عصر امید در محل مصلای تهران در حال برگزاری است، اظهار کرد: رویداد ملی عصر امید نشان داد که جوانان این کشور که همت بالایی برای ارتقای ایران اسلامی دارند، تک تک ایده‌هایی که در جشنواره ارائه شد، باید از سوی مدیران واحدها پیگیری شوند تا به لحاظ مالی مورد حمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد: این سرزمین معدن سرمایه انسانی و سرمایه ملی است و ما مدیران باید خادم، تلاشگر و پیونددهنده این سرمایه‌ها باشیم و فقط و فقط میدان خدمت در این کشور را ببینیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص اضافه کرد: این سرمایه‌ها به دنبال مدرک نیستند، بلکه به دنبال آینده‌سازی هستند رویداد ملی عصر امید فرصتی بود تا دانشجویان خودشان را بشناسند.

طهرانچی خطاب به مدیران دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: خداوند عرصه‌ای را به شما نمایاند که باید در تک‌تک شهرها به دنبال استعداد باشیم و آنها را به منصه ظهور برسانید و ایده‌ها را به بازار برسانید تا فقط ایده‌ها برای نمایش نباشند.

وی تصریح کرد: دیگر، خروجی شما به تعداد فارغ‌التحصیلان شما نیست، بلکه به تعداد شرکت‌های دانش‌بنیانی است که می‌توانید از دانشجویان خود شکل دهید، بنابراین مقاله دیگر کافی نیست و مقاله خودش باید آغازگر کاری بزرگتر باشد. پس از این به بعد این‌که چه تعداد ایده‌آرایی داریم، برای ما مهم است نه صرفا ایده.


http://sobhemellatnews.ir/fa/News/96409/رویداد-ملی-عصر-امید،-فرصتی-برای-شناسایی-استعدادها
بستن   چاپ