نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تئاتر شهر اعلام شد
نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تئاتر شهر اعلام شد
دوشنبه 23 خرداد 1401 - 11:39:23
صبح ملت نیوز
نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تئاتر شهر اعلام شد


مدیریت تئاتر شهر پیرامون جزییات نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مختلف این مجموعه اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش صبح ملت نیوز به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیریت مجموعه تئاتر شهر روز شنبه بیست و یکم خرداد ماه پیرامون نحوه دریافت آثار نمایشی متقاضی اجرا در تالارهای مختلف این مجموعه اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

در متن اطلاعیه شماره 2 آمده است:
«هنرمندان فرهیخته و ارجمندی که متقاضی ارسال اثر در بخش «آثار حرفه‌ای» هستند می‌توانند از تاریخ انتشار اطلاعیه شماره 2 تا پایان روز دوشنبه 30 خرداد ماه فرم تقاضای اجرای نمایش در مجموعه تئاتر شهر به همراه «متن کامل نمایشنامه» مورد نظر خود را مشخصاً در قالب فایل PDF به پست الکترونیکی بخش دریافت آثار مجموعه به آدرس city.theater.present@gmail.com ارسال کنند.

توضیح: در این بخش فیلم و هیچ طرح نمایشی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.
آن دسته از هنرمندان عزیزی که متقاضی حضور در بخش «آثار متقاضی اولین اجرا در مجموعه تئاتر شهر» هستند، می‌بایست تا پایان روز دوشنبه 30 خرداد ماه در ابتدا فرم تقاضای اجرای نمایش را تکمیل و سپس با مراجعه حضوری به «کتابخانه و مرکز اسناد هنرهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر» که از ساعت 9 صبح تا 19 بعد از ظهر (غیر از ایام تعطیل) پذیرای مراجعان محترم است، فرم تقاضای اجرای نمایش و فیلم اثر خود را نیز تحویل دهند.
لازم به توضیح است در صورت آماده نبودن فیلم نمایش مورد نظر، در شرایط خاص، به تشخیص مدیریت، هماهنگی‌های لازم جهت بازبینی حضوری اثر نمایشی انجام خواهد شد.
به منظور صرفه‌جویی در زمان و پرهیز از بی نظمی‌های احتمالی، «فرم تقاضای اجرای نمایش در مجموعه تئاتر شهر» در هر دو بخش «آثار حرفه‌ای» و «آثار متقاضی اولین اجرا»، از طریق سامانه اینترنتی مجموعه تئاتر شهر به آدرس www.city.theater.ir قابل دریافت است.
به دلیل سرعت بخشیدن به فرآیند انتخاب و پرهیز از ناهماهنگی‌های احتمالی زمان دریافت و پذیرش آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.»

http://sobhemellatnews.ir/fa/News/96788/نحوه-دریافت-آثار-نمایشی-متقاضی-اجرا-در-تئاتر-شهر-اعلام-شد
بستن   چاپ