آخرین مطالب

 • جایزه کتاب سال خوزستان به یک دزفولی تعلق گرفت .

  جایزه کتاب سال خوزستان به یک دزفولی تعلق گرفت .

  جایزه کتاب سال خوزستان به یک دزفولی تعلق گرفت . مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به ارسال ۶۵ اثر به دبیرخانه چهارمین دوره جایزه کتاب سال خوزستان گفت: این آثار بعد از بررسی، برای داوری نهایی به "خانه کتاب و ادبیات ایران" ارسال شدند. کتاب مجموعه داستان کوتاه« تاریکی در گیومه» نوشته : راضیه مقدمی‌نیا توانست جایزه کتاب سال خوزستان را کسب کند. این کتاب از بین ۶۵ اثر رسیده در بخش اصلی جشنواره توانست جز پنج کتاب تقدیر شده خوزستان قرار گیرد. لازم به توضیح است داوری کتاب‌ها بر عهده بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان بوده. خبرنگار : سمیه مقدمی نیا

 • معراج در سرای ناآباد

  معراج در سرای ناآباد

  ستودن مرحوم دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن ایران شناس، حقوق دان، نویسنده و شاعر ،مترجم و ادیب فرزانه ، بازمانده ای از نسلِ دهخدا و دیگر بزرگان فرهنگی، بر ایران و ایرانیان واجب است . فردا خاک نیشابور مهمان تازه ای دارد .انسانی به حقیقت کلام ، وارسته و میهن پرست .دانشمندی متعهد، راستین و الگویی بی همتا در حوزه ی دانش و معرفت . وی در سال ۱۳۰۳ طلوع و به ۱۴۰۱ غروبی اندوهگین در تورنتوی کانادا- در دیاری ناآشنا - داشت . او وصیت کرده در مُلک ایران ، سرزمین نیشابوریان ، همجوار تربت شیخ بزرگ ، عطارِ عارف ، به خاک سپرده شود . همجوار خیام و دیگر بزرگان . اسلامی ندوشن فردوسی پژوه نام آشنا، حافظ شناسی ژرف ، چهره ای درخشان در حوزه ی دانش حقوق و ادبیات ، با بیش از ۷۰ تألیف و ترجمه که ماحصل عمر گرانمایه وی است از خود میراثی گرانبها بر جای نهاده است

 • گزارش تصویری اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

  گزارش تصویری اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

  گزارش تصویری اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

 • نتایج پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

  نتایج پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

  نتایج پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

مرگ 5 میلیون نفر در سال ناشی از سوخت‌های فسیلی

پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶:۵۲ - درج شده در گروه: اجتماعی

سالانه در سراسر دنیا بیش از ۸ میلیون نفر به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می‌دهند. مطالعات نشان می‌دهد که از این تعداد مرگ و میر، ۶۱ درصد از افراد، به دلیل استفاده از سوخت‌های فسیلی در جهان رقم می‌خورد.

گروهی از فعالان صنایع خلاق، پلتفرمی برای ناشنوایان پیاده‌سازی کردند که در آن محتواها هم به زبان اشاره و هم زیرنویس ارائه شده است.

احتمال احیای سهمیه ویژه دانش‌آموزان عشایری در کنکور 1403

پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱:۰۶ - درج شده در گروه: فرهنگی

مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش، از پیگیری برای اختصاص سهمیه ویژه دانش‌آموزان عشایری در کنکور ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این سهمیه در دهه ۷۰ و ۸۰ وجود داشت اما بنا بر دلایل مختلف کمرنگ شد تا اینکه در دهه ۹۰ به طور کامل از بین رفت.

بورس در فاز چرخش؟

پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸:۲۱ - درج شده در گروه: اقتصادی

در جریان معاملات آخرین روز از هفته، هر سه نماگر اصلی بازار سهام با افزایش ارتفاع همراه شدند و شاخص کل با رشد ۱.۴ درصدی به سطح ۲میلیون و ۶۰هزار واحد رسید. چنین رشدی در نماگر اصلی بازار سهام از ۱۳آبان‌ماه بی‌سابقه بوده است.

خوزستان به تنهایی توان تامین 63 روز گندم کل کشور را دارد

چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۴:۱۰ - درج شده در گروه: اقتصادی

ظرفیت های کشاورزی خوزستان به ویژه شمال این استان در کشور بی نظیر است و باید از این ظرفیت در راستای افزایش اشتغال و تولید نهایت استفاده را کرد.

رئیس سازمان بورس با بیان این‌که مرحله اول سود سهام عدالت تا شب یلدا واریز می‌شود در مورد رقم واریزی گفت: افرادی که سهام ۵۰۰ هزار تومانی دارند ۶۰۰ هزار تومان و افراد دارای سهام یک‌ میلیون‌ تومانی دو برابر این رقم سود می‌گیرند.

شیوع بیماری جدید در چین، نگرانی در سایر کشورها

چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴:۱۴ - درج شده در گروه: سلامت

شیوع بیماری جدید در چین، نگرانی در سایر کشورها

راه های همبستگی با غزه

چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳:۲۵ - درج شده در گروه: بین الملل

راه های همبستگی با غزه

دوباره باید ماسک بزنیم؟

چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶:۰۳ - درج شده در گروه: اجتماعی

دوباره باید ماسک بزنیم؟

ابر چالش خوزستان مدیریت است

چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷:۴۰ - درج شده در گروه: سیاسی

ابر چالش خوزستان مدیریت است

دانشگاه صنعتی شریف ۶ شرط پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ این دانشگاه را اعلام کرد.

جنبش عدم تعهد در سی و هشتمین کنفرانس دولت‌های عضو کنوانسیون سلاح‌های شیمیایی که از ۶ تا ۱۰ آذر ۱۴۰۲ در لاهه در حال برگزاری است، در بیانیه خود با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به غزه، از درخواست دولت فلسطین جهت تحقیق در خصوص استفاده احتمالی رژیم صهیونیستی از سلاح‌های شیمیایی حمایت کرد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از اختصاص بودجه ۷۰۰ میلیارد تومانی شورای شهر تهران به شهرداری تهران برای تبدیل موتورسیکلت‌های بنزینی به برقی خبر داد.

رئیس سازمان بورس ضمن اعلام اینکه فروش سهام عدالت فعلا در دستور کار نیست، گفت: سود سهام در دو مرحله پرداخت می‌شود؛ یک مرحله در آذرماه و مرحله دیگر پایان سال جاری است.

رییس سازمان حج و زیارت و سفیر عربستان سعودی در ایران درباره ازسرگیری اعزام زائران ایرانی به عمره و همچنین تسهیل سفر حج، رایزنی و مذاکره کردند.

وزیر کار: منابع افزایش حقوق بازنشستگان پیش بینی نشده است

سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸:۴۷ - درج شده در گروه: اقتصادی

وزیر کار در واکنش به مصوبه مجلس برای افزایش حقوق بازنشستگان کفت: اگر منبعی را در این زمینه پیش بینی کردند حتما به دولت اعلام کنند.

برندگان و بازندگان واردات خودرو

سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۶:۳۵ - درج شده در گروه: اقتصادی

برندگان و بازندگان واردات چه دسته و گروهی هستند؛ وارد کنندگان ، متقاضیان ، دست اندرکاران بازار یا بانک ها؟آنچه مشخص است به دلیل عرضه قطره‌چکانی خودروها، تنها یک برنده وجود دارد.

شرایط برقراری پوشش بیمه‌ای «فریز تخمک» و «رحم اجاره‌ای»

سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵:۳۲ - درج شده در گروه: اجتماعی

رییس مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا ،ذکر عنوان «درمان‌های نوین درمان ناباروری» در تکلیفی که مجلس برای بیمه‌ها مشخص کرده، ممکن است طیف وسیعی از درمان‌ها را دربر بگیرد؛ درحالی که باید به شکل دقیق اسم خدمات مشخص شود.

سفیر ایران دردوحه ابراز امیدواری کرد ایرانیانی که غیرقانونی به آب‌های قطر وارد شده‌اند هر چه زودتر آزاد شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از اتصال شهر سوران به منابع آبی دشت کناری برای کاهش تنش آبی این شهر ۱۵ هزار نفری خبر داد و گفت: طرح تأمین آب پایدار شهر و تعدادی از روستاهای سوران از سد نیز در دستور کار وزارت نیرو قرار دارد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم‌گیری در موضوع نظام وظیفه بر عهده ستاد کل نیروهای مسلح است.

موافقت حماس با تمدید دو روزه آتش‌بس غزه

سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۴:۴۲ - درج شده در گروه: بین الملل

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین از تمدید آتش‌بس در غزه برای دو روز دیگر خبر داد.

با وجود اینکه متن گزارش پادمانی و برجامی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دست رسانه‌های ایرانی نرسیده، یادداشت توضیحی سازمان انرژی اتمی در این‌باره نشان می‌دهد، گزارش‌های مدیرکل هم‌چنان بسیار سیاسی و جانبدارانه نوشته می‌شود،

رئیس دانشگاه آزاد گفت: در نظر داریم که وام‌های بدون بهره طولانی‌مدت به دانشجویان اختصاص دهیم که فشار شهریه بر دانشجویان مقطع دکتری کمتر شود.

قرار است سبد غذایی رایگان در قالب طرح ملی یسنا و در راستای حمایت از ۲۷ هزار مادر شیرده دهک اول درآمدی با اولویت هشت استان کم‌برخوردار ارائه شود.

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور فراجا اعلام کرد که طرح صدور یک روزه گواهینامه موتورسیکلت تا پایان ماه‌جاری در تمام استان‌های کشور اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از شناسایی ۱۸ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در هفت ماه ابتدای امسال خبر داد و گفت: در شش ماه اول امسال درآمدهای مالیاتی بیش از دو برابر درآمدهای نفتی شده که در راستای کاهش وابستگی به نفت و تأمین مالی پایدار با تمرکز بر مالیات ستانی از دانه‌درشت‌ها و مبارزه جدی با فراریان مالیاتی رقم خورده است.

مدیرکل حسابرسی سازمان امور مالیاتی گفت: سقف معافیت‌های مالیاتی حقوق و دستمزد پیشنهادی است و مجلس درباره آن اعلام نظر خواهد کرد و احتمال تغییر عدد معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد وجود دارد.

با آغاز مهلت ثبت‌نام‌ داوطلبان آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه‌ فرهنگیان، شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش در این دوره‌ها اعلام شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن اشاره به واردات تاکسی‌های برقی و فراهم کردن زیرساخت‌ها برای رواج این خودروها در کشور، ابراز امیدواری کرد که به‌زودی ناوگان حمل‌ونقل عمومی برقی شود.

برنامه‌ منطقه خلیج فارس برای زندگی پسانفت

دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰:۳۹ - درج شده در گروه: اقتصادی

کشورهای خلیج فارس با برنامه بلندپروازانه گذار از انرژی داخلی، به سوی انرژی‌های تجدیدپذیر حرکت می‌کنند اما احتمال اندکی وجود دارد که به این زودی صادرات سوخت‌های فسیلی را متوقف کنند.

صبح امروز با حضور سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح آیین الحاق ناوشکن ایرانی دیلمان به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

قیمت طلا و سکه 5 آذر 1402 / افزایش قیمت‌ها در آرامش بازار طلا

يکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶:۵۳ - درج شده در گروه: اقتصادی

قیمت طلا و سکه روز گذشته روند افزایشی داشت. فعالان بازار طلا ریتم صعودی قیمت‌ها را طبیعی می‌دانند و معتقدند آرامش در بازار طلا برقرار است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در جریان بازدید رئیس دستگاه قضا از نمایشگاه آخرین دستاوردهای این نیرو به ارائه توضیحاتی درباره موشک‌ها، پهپادها و سامانه‌های پدافندی جدید پرداخت.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به اقدامات وزارت صمت از ورود ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس برقی تا دو ماه آینده به کشور خبر داد.

رئیس کل بانک مرکزی ایران از افزایش سقف تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۰۰ میلیون تومان خبر داد.

روزنامه الریاضیه درباره وضعیت بازیکنان مصدوم النصر قبل از دیدار با پرسپولیس توضیح داد.

بازدید معاون رئیس‌جمهور از پروژه‌های در حال تکمیل سنقر

يکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۸:۵۱ - درج شده در گروه: سیاسی

معاون اجرائی رئیس‌جمهور با حضور در شهرستان سنقر، به صورت میدانی از چند طرح و پروژه مهم این شهرستان بازدید کرد.

رعایت برخی نکات می‌تواند به شما کمک کند تا در فصول سرد سال از ابتلا به بیماری در امان بمانید.

از کانگورو نوازنده تا لاک پشت خوشحال و سمور بالرین

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۳:۲۷ - درج شده در گروه: عکاسی آزاد

از کانگورو نوازنده تا لاک پشت خوشحال و سمور بالرین

به مناسبت روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۵:۰۹ - درج شده در گروه: فرهنگی

به مناسبت روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

یک کتاب خوب/ تو نمی توانی روز مرا خراب کنی

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸:۵۲ - درج شده در گروه: شعر وادبیات

۵۲ راهکار برای متحول کردن زندگی را بخوانید و تأثیرات شگفت‌انگیز آن در زندگی‌تان مشاهده کنید.

تکلیف رقم حقوق کارمندان در سال 1403 مشخص شد

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶:۴۹ - درج شده در گروه: اقتصادی

براساس لایحه بودجه سال آینده، میزان افزایش حقوق کارمندان ۱۸ درصد و بازنشستگان ۲۰ درصد تعیین شده است.

دستورالعمل جدید فروش لاستیک ابلاغ شد

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸:۳۱ - درج شده در گروه: اقتصادی

در جدیدترین اطلاعیه سامانه جامع تجارت، دستورالعمل فروش تایر سواری برای خرده فروشان اعلام شده که بر اساس آن، سهمیه خریدار پیش از فروش، کنترل می‌شود؛ ضمن اینکه خرده‌فروشان بایستی شماره شاسی و شماره موتور خودرو را از خریدار دریافت کرده و در سند خرده فروشی ثبت کنند

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: اگر به این نتیجه برسیم که سازمان‌ها مرتکب تخلفاتی در خصوص اجرای قانون هوای پاک شدند، قطعا نسبت به تعقیب قضایی اقدام می کنیم.

جانشین فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا گفت: پروژه فاز ۲ شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، آبروی جمهوری اسلامی برای ارتباط با جهان است و ما با تمام توان در خدمت هستیم تا در کمترین زمان، با بهترین کیفیت و بهترین تکنولوژی روز دنیا، این پروژه را به انجام برسانیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش از طرح آموزش یک مهارت ورزشی به دانش آموزان ابتدایی خبر داد .

آغاز ثبت‌نام کنکور 1403 از فردا

شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰:۱۴ - درج شده در گروه: فرهنگی

همزمان با آغاز فرایند ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳ از فردا، ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون رشته‌های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی سال ۱۴۰۳ نیز آغاز می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در برنامه هفتم توسعه دولت را مکلف به تنوع‌بخشی در سبد سوختی کشور کرد و در حوزه قیمت‌گذاری ورودی نداشت بلکه این اختیار در دست دولت خواهد بود.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در هیئت نظارت بر مطبوعات با بیان اینکه «شکل گیری سازمان نظام رسانه‌ای سبب می‌شود که حوزه رسانه هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت رشد چشم گیری داشته باشد و در عرصه نقش آفرینی نیز موثرتر ظاهر شود»، از دولت خواست تا هرچه زودتر لایحه سازمان نظام رسانه‌ای به مجلس ارائه دهد.

زمان پرداخت معوقات 6 ماهه پرستاران اعلام شد

جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱:۳۹ - درج شده در گروه: اجتماعی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تا دو هفته آینده براساس منابعی که سازمان برنامه و بودجه در اختیار وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت قرار می‌دهد، معوقات پرستاران کشور پرداخت می شود.

اکبر احمدی، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر شب گذشته چشم از جهان فروبست.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه فلرها در روز روشن در خوزستان آلودگی ایجاد می‌کنند، گفت: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون یک سال فرصت دارد که دیگر فلرسوزی نداشته باشد بنابراین تا دوم آذرماه ۱۴۰۳ دیگر در این شرکت فلری نمی‌سوزد.

در حالیکه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این اعلام کرده بود تا پایان آبان‌ماه دسته‌بندی درآمدی خانوارها از « دهک » به « صدک » تغییر و اینگونه احتمال اضافه، حذف و تغییر میزان «یارانه» خانوارها وجود دارد گفت که «صدک بندی صورت گرفته اما باید داده‌های نیمه دوم سال (داده‌های درآمدی خانوارها) را اعمال کنیم و در این صورت حتما بین دهک‌ها تغییراتی ایجاد می‌شود».

رئیس اتحادیه مشاوران املاک ضمن اشاره به اینکه در فاز اول رکود بازار مسکن به سر می‌بریم و قیمت مسکن کاهش یافته اما اگر کسادی معاملات ادامه یابد در آینده با ریزش تعداد مشاوران املاک مواجه خواهیم شد، در مورد تملک واحدهای مسکونی از سوی بانک ها توضیح داد: این کار تبعات منفی برای اقتصاد دارد؛ تنها در یک فقره ۳۰۰۰ خانه متعلق به یکی از بانک‌ها است.

آتش بس موقت غزه وارد مرحله اجرا شد

جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹:۰۹ - درج شده در گروه: سیاسی

آتش بس موقت چهار روزه درگیری‌ها در غزه پس از توافق مقاومت و رژیم صهیونیستی، از صبح امروز (جمعه) وارد فاز اجرایی شد.

سبد دارایی مردم جهان

پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵:۱۰ - درج شده در گروه: اقتصادی

عدم‌محبوبیت بازار سهام؛ ویژگی منحصربه‌‌‌‌‌‌فرد ایرانیان یا مقوله‌‌‌‌‌‌ای جهانی؟

3 پیش بینی از قیمت طلا/ منتظر کاهش قیمت طلا باشیم؟

پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸:۵۴ - درج شده در گروه: اقتصادی

قیمت دلار در هفته جاری روند نوسان محدودی‌ داشت و همین مساله سبب شد قیمت طلا و سکه هم در بازار تغییر چندانی نداشته‌ باشد و در محدوده خاصی‌ بماند.

در رقابت دسته ۱۰۹ کیلوگرم وزنه‌برداری جوانان جهان، ایران دو نماینده در این وزن داشت که حاصل رقابت آنها سه مدال نقره بود.

تزاچی هانگبی، رئیس شورای امنیت ملی اسرائیل اعلام کرد که روند آزادی برخی از اسرا زودتر از ۲۴ نوامبر ( سوم آذر ) آغاز خواهد شد.

نظرسنجی

نتیجه (ها)

▪️آیا رادیو خبری صبح ملت نیوز را شنیده اید؟

سایر مطالب

داور زن ایرانی در المپیک پاریس

واکنش خمس به پیشنهاد باشگاه اسپانیایی

CR7 تنها نیست؛ از نمونه‌های خارجی تا الگوی ایرانی

اوضاع بر وفق مراد یحیی و شاگردانش

مهاجم سابق استقلال هم رباط داد؟

مهاجم سابق استقلال هم رباط داد؟

قضاوت بازی‌ مرگ و زندگی پرسپولیس به چینی‌ها رسید

نتیجه مسابقات جهانی جوانان همه را به آینده وزنه‌برداری امیدوار کرد

سردار را خیلی دوست دارم، او دیوانه‌کننده است

ستاره فولاد فصل را از دست داد؟

تیم نوجوانان شگفتی‌ساز نبود

چشمک ستاره گمشده تراکتور به خمس

جدی جدی شوخی شد!

داوران اماراتی دیدار ایران و ازبکستان را قضاوت می‌کنند

تمامی مدارس خوزستان بعلت بارندگی شدید ، امروز تعطیل شدند

چهارشنبه به دیدار مقام معظم رهبری می‌رویم

جاده گتوند قتلگاه مردم

شماره 21 دیگر مال تو نیست

جای درویش بودم همین امروز استعفا می‌دادم

رونمایی از جانشین وینیسیوس در رئال مادرید

بازگشت هاشمی به خانه و تقابل جمشیدی با تیم سابق

مرد سال آسیا بازی با نساجی را از دست داد

سهمیه المپیک دوچرخه سواری ایران قطعی شد

کار گرایی توهین بزرگی به کشتی بود

آلکاراز با نادال متفاوت است

بهترین فوتبالیست تاریخ از دید استیون جرارد

رئال مادرید بدون ستون فقرات شد

پنج بازیکن از تیم ملی خط خوردند

انتقال طارمی به سری آ جدی شد

پنج بازیکن از تیم ملی خط خوردند

نامه بن لادن به آمریکا

گزارش تصویری 3 نمایش در دزفول

تغییرات «هویت جنسیتی» در همه کتاب‌های درسی اعمال نمی‌شود

ورزشگاه آزادی میزبان بازی سپاهان و نیروی هوایی شد

ورزشگاه آزادی میزبان بازی سپاهان و نیروی هوایی شد

تائید جریمه پرسپولیسی‌ها در کمیته اخلاق

فینال لغو شد

گزارش تصویری نمایش لولوی آوازه خوان

ملاقات با حریف همیشه بازنده

انتظارات به حق را برآورده می‌کنم

انتخابات فدراسیون‌ها باید سریعتر برگزار شود

زمان مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی مشخص شد

دیدار ایران و هنگ‌کنگ را داوری از مالزی قضاوت می‌کند

اعلام ترکیب یوزهای نوجوان ایران مقابل انگلیس

چه کسی مقصر اصلی است؟

از اون عکسای خوب

فینال زودهنگام با چین و کره

فینال زودهنگام با چین و کره

وعده آلکنو به داورزنی

قوی‌تر از بهانه‌هایت باش!

رقابت نمایندگان پدل ایران در مسابقات مسترز آسیا

زرد پررنگ با حضور لالیگایی ها

مانع بزرگ «یک میلیون یورویی» برای فسخ قرارداد خمس با تراکتور

نخستین بانوی ایرانی در مرتفع ترین جاده موتورسواری جهان

حمایت کانون نمایش‌های آیینی و سنتی از گروه‌های تئاتر شهرستان

دیداری تماشایی با بردی شیرین!

از ایران حمایت می‌کنیم/ با سختکوشی به راهتان ادامه دهید

از ایران حمایت می‌کنیم/ با سختکوشی به راهتان ادامه دهید

در شایستگی گل‌محمدی و تیمش شکی نیست

خانواده همسر سابقم ول‌کن نیستند

حذف تیم‌های ریکرو بانوان و مردان و تیم کامپوند مردان

حذف تیم‌های ریکرو بانوان و مردان و تیم کامپوند مردان

حذف تیم‌های ریکرو بانوان و مردان و تیم کامپوند مردان

اولین واگن‌های چینی جدید مترو تا 12 ماه آینده به تهران می‌رسد/ ورود 8 قطار 7 واگنه آماده از چین

پرسپولیس و گل‌محمدی در پیچ سرنوشت ساز فصل!

پرسپولیس و گل‌محمدی در پیچ سرنوشت ساز فصل!

بغض چلسی ترکید!

خمز نگاه ویژه ای به تیم‎‌های پایه دارد

حقوق 200 میلیونی برای المپیکی ها!

مسی، بدرود بارسای زیبای من

جزییات معافیت‌ها و افزایش حقوق سربازان

نفت مسجدسلیمان و استقلال ملاثانی جریمه نقدی شدند

دلیل تاکید بر سقف سنی 22 سال برای ورود به دانشگاه فرهنگیان/ بازنگری دستورالعمل المپیادها

مالیات سرخابی ها باید حل شود!

رئال فرصت صدرنشینی را از دست داد

صدرنشینی تیم ملی فوتبال هفت نفره

سرزمین ناب در نگارخانه شمیس

ورکشاپ تخصصی هایریم با همکاری شورای عکاسی انجمن هنرهای تجسمی و خانه هنرمندان استان البرز

استقلال و تراکتور، مخالف مشترک تعطیلی لیگ

استقلال و تراکتور، مخالف مشترک تعطیلی لیگ

آموزش تیکی‌تاکا، پشت درهای بسته تراکتور

محبوب‎‌ترین مرد یادگار تا اطلاع ثانوی

خطرات لخته خون در پا، علائم و راه‌های پیشگیری

پیگیری مشکلات حوزه فرهنگ، هنر و هنرمندان شهرستان دزفول در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نشست ادبی با موضوع « من یک نویسنده ام»

مربی کیست و چه وظایفی دارد؟

امروز یک موشک جدید از آمریکا به فضا پرتاب می‌شود

اقدامات اورژانسی هنگام سکته مغزی

قاچاق عجیب بنز و پورشه به‌کشور/ این خودروهای لوکس چه‌طور پلاک می‌شوند؟

قیمت گوسفند کیلویی 190 هزار تومان / پیمان‌پاک: قیمت گوشت از این هم پایین‌تر می‌آید

نماینده سابق مجلس :دردولت سیزدهم بسیاری از حرام‌ها ، حلال شد

جزئیات جدیدی از مرگ‌ 《آرمیتا گردوند》

وینیسیوس: بلینگام در مسیر رونالدو است

وینیسیوس: بلینگام در مسیر رونالدو است

اپل اختراع میلیاردر ایرانی را دزدید/ حکم کمیسیون تجارت بین‌الملل آمریکا

پیش‌بینی مهم یک نماینده از قیمت خودرو در بازار/ خودرو بخریم یا نخریم؟

نخست‌وزیر رضاشاه دلال زمین برای صهیونیست‌ها / چرا پهلوی از اسراییل حمایت می کرد؟

گلایه زنی با 800 خالکوبی؛ «حتی به مهمانی‌های هالووین هم دعوت نمی‌شوم»

خطر بزرگ: رئال فقط نگران این ستاره بارساست!

جزییات مراسم برترین‌های سال آسیا

آیا چیپس و بستنی به اندازه مخدرها اعتیادآورند؟

دهه اول آبان ماه نخستین بارش قابل ملاحظه در شمال خوزستان رقم میخورد

جانم را می‌دهم اما امتیاز نمی‌دهم!

مربی آمریکایی هاکی ایران ماهی چند هزار دلار می‌گیرد؟

انتقادهای شدید از مدافعی که مسئول شکست تیمش شد

احمدی در حضور ساره جوانمردی طلایی شد

2 طلا و 2 نقره پاراتکواندوکاران ایران در روز دوم پاراآسیایی

مدال نقره پاراوزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی برگردن امیر جعفری

لزوم آگاهی شهروندان نسبت به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال

مدال نقره پاراآسیایی بر گردن نوزاد سه ماهه!

صعود زهرا نعمتی به نیمه‌نهایی

3 مدال طلا، نقره و برنز پاراکانو در روز دوم

تحلیل تکنیکال شاخص مواد دارویی ​– 01 آبان 1402

کریمی موفق به کسب مدال نقره شنا شد

کریمی موفق به کسب مدال نقره شنا شد

تحلیل شرکت جم پیلن

این بدترین خبر ممکن برای ژاوی بود

شروع پرقدرت مردان والیبال نشسته ایران در پاراآسیایی

طلا، نقره، برنز، سکوی تمام ایرانی پرتاب دیسک

امان‌الله پاپی با رکوردشکنی طلایی شد

طلای ناب پاراجودوى هانگژو بر گردن بنی‌طبا

پاداش مدال‌آوری المپیک را بالا می‌بریم

شکست بانوان گلبال ایران مقابل ژاپن

مردان گلبال نتیجه را به ژاپن واگذار کردند

کسب سهیمه پارالمپیک پاریس توسط فائزه احمدی

کسب سهیمه پارالمپیک پاریس توسط فائزه احمدی

تصمیم جالب حریف پرسپولیس در ایران

توقف فوتبال نابینایان ایران برابر ژاپن در هانگژو

کسب طلای پارادوومیدانی توسط هاشمیه متقیان

اعلام تاریخ جدید برگزاری مجمع عمومی باشگاه استقلال

رویکرد ایجاد دفتر منطقه‌ای سازمان جهانی گردشگری در ایران اعلام شد

معاونت میراث فرهنگی برگزار می‌کند سلسله نشست‌های «میراث فرهنگی؛ گذشته، حال، آینده»

برگزاری دو سالانه جایزه "عکس 5" در گالری مرتضی ممیز

تفاهم برگزاری دوره های ضمن خدمت بخشداران و دهیاران استان خوزستان

نتایج ملی‌پوشان بوچیا در پاراآسیایی هانگژو

نتایج ملی‌پوشان بوچیا در پاراآسیایی هانگژو

شروع کار پاراتنیس روی میز با رقابت غلامی

رضایت آنچلوتی از تساوی برابر سویا

دردسر جدید برای کشتی ایران

نخستین حضور گالتیه؛ آخرین امید الدحیل!

قلی‌زاده 7 ماه دور از میادین!

تحلیل تکنیکال شاخص فلزات اساسی – 29 مهر 1402

مبنای حقوق بازنشستگی 5 ساله می‌شود

داوران عراقی و کویتی دیدار پرسپولیس-استقلال، صبح فردا در تهران

داوران عراقی و کویتی دیدار پرسپولیس-استقلال، صبح فردا در تهران

پیروزی تیم ملی بسکتبال باویلچر زنان در بازی‌های پاراآسیایی

AFC مسئول تایید میزبانی ایران است

والورده: مسی بیشتر از هر بازیکنی اذیتم کرد

پیروزی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران برابر چین

بنزما: همه چیز خوب است

آخرین مطالب

مرگ 5 میلیون نفر در سال ناشی از سوخت‌های فسیلی

راه‌اندازی رسانه نمایشی اختصاصی برای ناشنوایان در کشور

احتمال احیای سهمیه ویژه دانش‌آموزان عشایری در کنکور 1403

بورس در فاز چرخش؟

خوزستان به تنهایی توان تامین 63 روز گندم کل کشور را دارد

سود سهام عدالت تا شب یلدا واریز می‌شود/ چه کسانی سود یک میلیون و 200 هزار تومانی می‌گیرند؟

شیوع بیماری جدید در چین، نگرانی در سایر کشورها

داور زن ایرانی در المپیک پاریس

راه های همبستگی با غزه

دوباره باید ماسک بزنیم؟

ابر چالش خوزستان مدیریت است

شرایط پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد دانشگاه شریف اعلام شد

درخواست جنبش عدم تعهد برای تحقیق درباره استفاده رژیم صهیونیستی از سلاح‌های شیمیایی

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اعلام کرد بودجه 700 میلیارد تومانی برای تبدیل موتورسیکلت‌های بنزینی پایتخت به برقی

رئیس سازمان بورس اعلام کرد سهام عدالت فعلا فروشی نیست/ واریز اولین مرحله سود سهام عدالت در آذرماه

در دیدار سفیر عربستان و رییس سازمان حج مطرح شد مساعدت عربستان برای ازسرگیری عمره ایرانی‌ها

ماجراهای حنجره طلا آماده نمایش می شود

وزیر کار: منابع افزایش حقوق بازنشستگان پیش بینی نشده است

برندگان و بازندگان واردات خودرو

شرایط برقراری پوشش بیمه‌ای «فریز تخمک» و «رحم اجاره‌ای»

واکنش خمس به پیشنهاد باشگاه اسپانیایی

CR7 تنها نیست؛ از نمونه‌های خارجی تا الگوی ایرانی

اوضاع بر وفق مراد یحیی و شاگردانش

سفیر ایران در دوحه: تعامل نزدیکی با قطر داریم/ 14 زندانی ایرانی آزاد شده‌اند

عذرخواهی بیرانوند از کریستیانو رونالدو

تشریح اجرای طرح های آبرسانی در جنوب سیستان و بلوچستان

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور پاسخ داد آیا مدت زمان سربازی به 12 ماه کاهش می‌یابد؟

موافقت حماس با تمدید دو روزه آتش‌بس غزه

چرا آژانس هزینه بازنگشتن آمریکا به برجام را از ایران طلب می‌کند؟

طهرانچی خبرداد دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد وام شهریه بدون بهره می‌گیرند

مادران باردار سبد غذایی رایگان می‌گیرند/ از یارانه 4 میلیونی تا سبد بهداشتی و پوشاک

مهاجم سابق استقلال هم رباط داد؟

مهاجم سابق استقلال هم رباط داد؟

قضاوت بازی‌ مرگ و زندگی پرسپولیس به چینی‌ها رسید

نتیجه مسابقات جهانی جوانان همه را به آینده وزنه‌برداری امیدوار کرد

اعتراض روزنامه اماراتی به تصمیمات مجیدی

آخرین وضعیت اجرای طرح گواهینامه آسان موتورسیکلت در کشور/ اعلام روش دریافت یک روزه گواهینامه

سردار را خیلی دوست دارم، او دیوانه‌کننده است

رئیس سازمان امور مالیاتی خبر داد درآمدهای مالیاتی 2 برابر درآمدهای نفتی شد/ شناسایی 18 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی

اظهارنظر مالیاتی‌ها برای افزایش سقف معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد1403

5 نکته مهم برای داوطلبان آزمون پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه‌ فرهنگیان

وعده‌ای که به زودی عملیاتی می‌شود؛ خودروهای برقی آذرماه می‌آیند

برنامه‌ منطقه خلیج فارس برای زندگی پسانفت

با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ناوشکن دیلمان به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ملحق شد

جایزه کتاب سال خوزستان به یک دزفولی تعلق گرفت .

قیمت طلا و سکه 5 آذر 1402 / افزایش قیمت‌ها در آرامش بازار طلا

توضیحات حاجی‌زاده درباره آخرین دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست خبر داد ورود 1000 اتوبوس برقی به کشور تا دو ماه آینده

رئیس کل بانک مرکزی خبر داد افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به 300 میلیون/ مجوز پرداخت به بانک‌های رسالت، ملی و سپه

ستاره فولاد فصل را از دست داد؟

تیم نوجوانان شگفتی‌ساز نبود

چشمک ستاره گمشده تراکتور به خمس

آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو و اوتاویو قبل از دیدار با پرسپولیس

سوءاستفاده مهاجمان از یک ابزار گوگل از طریق باج‌افزار

بازدید معاون رئیس‌جمهور از پروژه‌های در حال تکمیل سنقر

7 نکته ساده برای پیشگیری از ابتلا به بیماری در پاییز و زمستان

از کانگورو نوازنده تا لاک پشت خوشحال و سمور بالرین

به مناسبت روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

یک کتاب خوب/ تو نمی توانی روز مرا خراب کنی

تکلیف رقم حقوق کارمندان در سال 1403 مشخص شد

دستورالعمل جدید فروش لاستیک ابلاغ شد

یک مقام قضایی مطرح کرد رصد دستگاه‌ها در زمینه قانون هوای پاک ادامه دارد/ برخورد قضایی با متخلفین

جانشین فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا: فاز 2 فرودگاه امام (ره) آبروی جمهوری اسلامی برای ارتباط با جهان است

الزام ابتدایی‌ها به کسب یک مهارت ورزشی قبل از ورود به متوسطه/ جذب معلم ورزش طول می‌کشد!

آغاز ثبت‌نام کنکور 1403 از فردا

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس: اختیار تغییر در قیمت حامل‌های انرژی در دست دولت است

منتظری: لایحه تشکیل سازمان نظام رسانه‌ای هرچه زودتر به مجلس ارائه شود

وحشت در النصر با مصدومیت کریستیانو رونالدو

رونمایی از کتاب «افسون رادا»در مرکز فرهنگی سفارت هند برگزار شد .

« اضلاع یک تروما» نوشته: راضیه مقدمی‌نیا منتشر شد.

برگزاری کارگاه تخصصی داستان حماسی در دزفول

زمان پرداخت معوقات 6 ماهه پرستاران اعلام شد

درگذشت بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: فلرهای نفتی خوزستان در روز روشن آلودگی ایجاد می‌کنند

دسته‌بندی درآمد خانوارها از«دهک» به «صدک»/ «یارانه» چه کسانی قطع نمی‌شود؟

رئیس اتحادیه مشاوران املاک: خانه ارزان شده/ یک بانک 3000 واحد مسکونی دارد

آتش بس موقت غزه وارد مرحله اجرا شد

سبد دارایی مردم جهان

3 پیش بینی از قیمت طلا/ منتظر کاهش قیمت طلا باشیم؟

3 مدال نقره وزنه‌بردار 109 کیلوگرم ایران در قهرمانی جوانان جهان

شورای امنیت ملی اسراییل: روند آزادی اسرا زودتر از جمعه آغاز خواهد شد

آموزش و پرورش: آسیب‌های اجتماعی 5 میلیون دانش‌آموز را تهدید می‌کند

جشن چوپانی در پاییز

ممنوعیت به‌کارگیری نیروهای خرید خدمات و حق‌التدریس جدید در مدارس دولتی

آیا «افزایش سن بازنشستگی» با قوانین تامین‌اجتماعی همخوانی دارد؟

پلیس خواهان افزایش مبلغ جریمه‌ رانندگی شد

خبر دیگری از تسلا رسید

کنعانی سخنگوی وزارت خارجه: کشتار خبرنگاران پژواک فریاد مظلومیت مردم ‎فلسطین در وجدان های بیدار جهانیان را خاموش نمی‌کند

خلاصه بازی برزیل 0 - 1 آرژانتین + درگیری پلیس با تماشاگران

آتش بس4روزه در غزه

تهران فردا چهارشنبه یخ می زند؛ کاهش دما تا 10 درجه

زمان واریز سود سهام عدالت 1402 مشخص شد

تازه‌ترین نتیجه مذاکرات عمره اعلام شد

جدی جدی شوخی شد!

معراج در سرای ناآباد

رجایی: حاکمیت به دولت بر سر ردصلاحیت ها تذکر بدهد /سکوت رئیسی شایسته نبود

افشاگری در اسرائیل

ایجاد قرارگاه مسکن ملی و استانی/خارج شدن پیشنهاد مزد منطقه‌ای از دستور کار

هنیه: به آتش‌بس با اسرائیل نزدیک هستیم

زلزله 4.7 ریشتری زاهدان 25 مجروح برجا گذاشت

چهل و ششمین روز عملیات طوفان الاقصی

بهادری جهرمی اعلام کرد ارائه بودجه 1403 به بعد از تصویب برنامه هفتم موکول شد

نمایشی که به دوره آقا محمد خان قاجار اشاره می کند .

ساعات کار و بیمه معلمان مدارس غیردولتی توسط مجلس اصلاح می‌شود؟

پناهگاه سرمایه‌ها در حمله تورمی

استوری اینستاگرام 7 روزه می‌شود

داوران اماراتی دیدار ایران و ازبکستان را قضاوت می‌کنند

کرونا هنوز اینجاست.

تمامی مدارس خوزستان بعلت بارندگی شدید ، امروز تعطیل شدند

نوای ارکستر سمفونیک تهران برای کودکان غزه

چهارشنبه به دیدار مقام معظم رهبری می‌رویم

مدودف: اساس امنیت آمریکا بر پول و خون استوار است

وزیر صهیونیست خواستار اسکان مجدد فلسطینیان در خارج از غزه به جای بازسازی آن شد

«بیساران»؛ بهشت زمینی کردستان

یوسفی: رژیم کودک‌کش صهیونیستی مطیع امر آمریکا است

کارهایی که باید شب‌ها انجام دهید تا وزن کم کنید

نمایش آثار برتر جایزه "عکس 5" در خانه هنرمندان/ نمایش 150 اثر از هنرمندان ایرانی و خارجی

انتشار همزمان سه فیلم شقایق عوض زاده از شبکه پخش خانگی فیلما

جاده گتوند قتلگاه مردم

موافقت کمیسیون تلفیق با ادامه کار معلمان دارای سابقه 30 سال

باز شدن مجدد سامانه «سهما» برای ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع/ لزوم ثبت نام میان‌پایه‌ها

مخالفت با تنظیم حقوق بازنشستگان

شماره 21 دیگر مال تو نیست

جای درویش بودم همین امروز استعفا می‌دادم

رونمایی از جانشین وینیسیوس در رئال مادرید

بازگشت هاشمی به خانه و تقابل جمشیدی با تیم سابق

مرد سال آسیا بازی با نساجی را از دست داد

سن بازنشستگی افزایش می‌یابد

سهمیه المپیک دوچرخه سواری ایران قطعی شد

کار گرایی توهین بزرگی به کشتی بود

آلکاراز با نادال متفاوت است

بهترین فوتبالیست تاریخ از دید استیون جرارد

رئال مادرید بدون ستون فقرات شد

دلیل تاخیر 6 ماهه پرتاب ماهواره «کوثر» از پایگاه وستوچنی روسیه/تشریح آخرین وضعیت آماده‌سازی

اردوغان: آژانس انرژی اتمی درباره زرادخانه هسته‌ای اسرائیل تحقیق کند

تیم ملی فوتسال ناشنوایان قهرمان جهان شد

یادداشتی بر نمایش " تقلیدنامه زال و رودابه" به قلم آسیه میرفخرائی

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نمین خبر داد ضرب و شتم مأموران جنگلبانی توسط قاچاقچیان چوب

جانشین رئیس پردیس دانشگاه شریف مشخص شد/برخورد با متخلفان ادامه دارد

افزایش لیست خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه؛ 11 خودرو برای انتخاب متقاضیان

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد توافق ایران و ترکمنستان برای تکمیل راهگذرهای جهانی

وام ریالی با رمزارز

واکنش صحرایی به بازتاب سخنانش درباره «تفکیک جنسیتی» کتب درسی/ 10روز بی‌کیف و کتاب در طول سال تحصیلی

سطحی نگری مسئولین و فرصت هایی که به شتاب از دست می رود

اکبر حسینوند رکورد دار هد زدن با انواع توپ در کشور

انتقال طارمی به سری آ جدی شد

پنج بازیکن از تیم ملی خط خوردند

پنج بازیکن از تیم ملی خط خوردند

تلاش جهان مدرن برای مهار دود و ترافیک؛ اروپایی که شاید دیگر سبز نباشد

ثبت و رکورد گونه کمیاب جغد طلایی برای اولین بار در سیستان و بلوچستان


شوش انلاین (بزودی)
خدمات حرفه ای امور مالیاتی و بیمه ای
کنف نشر
همکاران سیستم دزفول فردا
شاپای الکترونیکی سایت صبح ملت نیوز

صبح ملت نیوز

صبح ملت نیوز