آخرین مطالب

صدای مردم

هفته نامه رامهرمز شماره ۱۱۰ Pdf

هفته نامه رامهرمز صدای واقعی مردم رامهرمز یکصد و دهمین شماره هفته نامه رامهرمز منتشر شد .

رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد Pdf

سلام و درود به شما همراهان همیشگی رادیو صبح ملت دزفول،من نجمه نادکی زاده در خدمت شما هستم با اهم اخبار در هفته ای که گذشت. تاریخ هنوز شکوه روز مباهله را بر صفحه دلش تازه می بیند؛ زیرا امروز هم اسلام، ایستاده است برای محکِ حقیقت، برای آنکه چهره درخشان و منطق بی مانندش، حریفان پرخدعه و جاهلان لجوج را از عرصه خارج کند و نسیم جان بخش ایمان را در هوایِ دم کرده فرقه های منحرف، بپراکند. گرامی میداریم روز مباهله ی پیامبر اکرم (ص) و همچنین سالروز آزادسازی اسرای جنگ تحمیلی و بازگشت غرورآفرین این پرستوهای پاک را به خاک میهنمان.

روابط عمومی فرمانداری رامهرمز : هرگونه اخبار ورودیدادهای مهم شهرستان را ازطریق رسانه های معتبر پیگری نمایید

با توجه به انتشار برخی از اخبار و نقل قول از طرف مسئولین شهرستان به استحضار عموم می‌رسانیم کلیه اخبار مربوط به صندوق های غیر مجاز خانگی فقط از طریق روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامهرمز اطلاع رسانی خواهد شد.

سازمان های مردم نهاد ، ترویج و تقویت هنجار های شهروندی ✍امیر قنبرزاده

تشکلهای اجتماعی غیر دولتی یا سازمانهای مردم نهاد ، به طرق مختلف میتوانند میتوانند در بسط و اشاعه کلیه مسائل اجتماعی ، حقوق شهروندی ، زیست محیطی و غیره یاریگر دستگاهها و تشکلهای دولتی باشند. 🔶از عمده خصوصیات بارز این تشکلها نسبت به دستگاههای دولتی ، میتوان به : الف) اطلاع رسانی ، آگاه سازی و ارتباطات عمومی و......

پادکست صبح ملت نیوز با افتخار تقدیم می کند خوانش .سعدی » گلستان » باب اول در سیرت پادشاهان Pdf

یکی را از ملوک عجم حکایت کنند که دست تطاول به مال رعیت دراز کرده بود و جور و اذیت آغاز کرده تا به جایی که خلق از مکاید فعلش به جهان برفتند و از کربت جورش راه غربت گرفتند چون رعیت کم شد ارتفاع ولایت نقصان پذیرفت و خزانه تهی ماند و دشمنان زور آوردند. هر که فریاد رس روز مصیبت خواهد گو در ایام سلامت به جوانمردی کوش

سرنوشت پسران و نوادگان یزدگرد سوم ساسانی/تهیه کننده علی غلامرضائی مدرس دانشگاه وپژوهشگرتاریخ

فیروز ، بهرام ، خسرو ، نرسی ، مهر گشنسب و کامگار شش تن از پسران یزد گرد سوم بوده اند.نام هفتمین پسر یزدگرد سوم مدخج بوده است. گروهی از مورخان معتقدند چون مدخج پس از کشته شدن یزد گرد سوم به دنیا آمده است نام او را " مدخج " گذاشته اند.پس از شکست نهاوند ، یزد گرد سوم به تخارستان گریخته و از امپراتور چین تقاضای کمک کرد اما به سبب طولانی بودن مسافت ، و از آنجایی که امپراتور چین در این هنگام سرگرم نبرد با ترک های آسیای مرکزی بود تقاضای یزدگرد سوم را رد کرد

معرفی کتاب "طهران در قاب کاشی"

نگاهی به هنر کاشیکاری دوره قاجار در تهران کتاب "طهران در قاب کاشی"، کتابی است تصویری و مرجع ،که بعد از حدود سه سال تحقیق و پژوهش و شناسایی و عکاسی از بناها و کاشیهای موجود در آن، با توجه به پیشینه و هویت تاریخی و فرهنگی تهران قدیم به عنوان کانون و هسته اصلی گسترش شهر تهران، به معرفی کاشی های دوره قاجار درتهران می پردازد.

*به یاد زنده‌یاد حاج قربان دستی پیشکسوت عرصه تعزیه در رامهرمز*

✔️ *زنده‌یاد حاج قربان دستی از پیشکسوتان عرصه تعزیه و هنرهای نمایشی یک اسطوره نبود اما ردایی به تن داشت که او را به جایگاهی والا از انسانیت سوق داده بود*.باید بپذیریم مشخصه هستی انسان، همان متناهی بودن و محدودیتش است و آن عده‌ای از انسان‌ها که به این امر توجهی ندارند، در تکاپوی بیهوده خودشان را گرفتار می‌کنند و در تلاش‌اند تا از امری حتمی بگریزند.

توسط شورای اسلامی شهر رامهرمز* *از خبرنگاران این شهرستان به مناسبت روز خبرنگار تجلیل به عمل آمد*

✅ رئیس شورای اسلامی شهر رامهرمز در جلسه تقدیر از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: این شورا در سال ۹۸ توانست ۳۲ جلسه رسمی برگزار کند و ۷۰ مصوبه و لایحه موردبررسی که حدود ۹۹ درصد در کمیته تطبیق فرمانداری مورد تائید قرار گرفت. ✅ محمدرحیمی در ادامه گفت: در بخش بودجه‌ای در سال ۹۸ بودجه ما ۲۵ میلیارد تومان بود که با توجه به مشکلات موجود و روند روبه رشد به ۳۸ میلیارد تومان افزایش یافت که این افزایش ماحصل همکاری شورا و شهرداری و ارتباطات شهردار با مقامات استانی بوده است.

رئیس آبفای شهرستان رامهرمز *چاه مصلا رامهرمز وارد مدار شد*

طی یک عملیات ۲۴ ساعته برای تقویت فشار آب شرب شهرستان یک حلقه چاه عمیق جنب مصلای شهرستان رامهرمز با دبی ۴۰ لیتر در ثانیه با مختصات و تیپ ۴۵ کیلووات و پمپ ۴/۳۷۴ وارد مدار و شبکه آب‌رسانی شهرستان شد. محمدرضا اسکندری ادامه داد: هزینه راه‌اندازی و خرید این نوع پمپ بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون تومان بود که اکثر مناطق مهم مرکز شهرستان را مشروب و آب‌رسانی می‌نماید

استاد محمد بلوری :بهترین آروزی من ،آزادی قلم باش تا بتوانم بنویسم Pdf

در این گفتگوی صمیمانه از استاد بابت آثار منتشر شده ایشان و خاطرات و دغدغه های ایشان برای نسل های جوان وآینده روزنامه نگاری ایران پرسیدم امیدواریم چراغ راه برای نسل جوان روزنامه نگاری وخبرنگاری ایران باشد . این گپ وگفت را ​به دوستان روزنامه نگاران وخبر نگاران جوان پیشنهاد کنید . اما قبل ازاینکه مصاحبه ایشان به بپردازیم ودو نمونه اثر ایشان نگاهی گذرا انجام دادیم .

معرفی کتاب جنگ و صلح

کتاب جنگ و صلح کتابی که قبل از مرگ حتما باید آن را بخوانیم

ویروس کرونا و تاثیر این اپیدمی بر معماری و فضای داخلی خانه‌ها به قلم سمیه نیک نامی

تعاریف سبک و شیوه‌های زندگی در گذار از دوران کرونا قطعا به گونه ای متفاوت‌تر از قبل آن و حتی زمان اکنون بیان خواهند شد، ویروسی که کل معادلات زندگی در جهان را از زیر سلطه‌ی خویش بیرون کشید و تمامی مرزهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و بین المللی را از هم گسیخت. کشورهای پیشرفته‌ی جهان و آن‌هایی که داعیه تکنولوژی سر می‌دادند در مقابله با آن با مشکلات فراوانی رو به رو شدند.

دکتر سعید محمد( ریس قرارگاه خاتم الانبیاء ) :ما امروز در هزاره سوم هستیم . هزاره قدرت کلمات وجادو تاثیر گذاری رسانه ها برافکار عمومی Pdf

دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء :ما الان دو جنگ در پیش رو داریم یکی جنگ نرم ودیگری جنگ اقتصادی دکتر محمد :ما امروز در هزاره سوم هستیم . هزاره قدرت کلمات وجادو تاثیر گذاری رسانه ها برافکار عمومی گفته می شود هزار سوم ، هزار کلمات است واین قدرت کلمات هست که می تواند روز راشب به جلوه بدهد ویا برعکس . ویا واقعیت را وارونه جلوه نماید . کاری است که دشمن ما در این حوزه خیلی حرفه ای هستند . اثر گذاری حرف بر ذهن مردم بسیار مهم هست . .................

جریان درخواست مهلت سه ماه نماینده ولی فقیه از کارگران هفت تپه چه بود؟

✅ حال آنکه طبق پرسشی که خبرنگار صبح ملت نیز از نماینده ولی فقیه در استان خوزستاناظهار نمود این مهلت سه ماهه برای پرداخت حقوق یا خلع ید نیست. حجت السلام موسوی فرد در خصوص این مهلت سه ماه به خبرنگار صبح ملت گفت: بنده از خدای خودم هست که همین امشب اسد بیگی ها خلع ید بشوند از شرکت، اما این مهلت سه ماهه جهت طی کردن فرایند های قانونی و مکاتباتی بازگشت شرکت از بخش خصوصی به بخش دولتی است پس از اعلام خلع ید است.

جدیدترین کتاب های "محمدرضا خردمند" هنرمند عرصه هنرهای نمایشی منتشر شدند.

«آشنایی با هایپررئالیسم»، «آشنایی با طراحی نور»، «نمایشنامه مونولوگ دخترک گل فروش» و «فیلمنامه کوتاه یک نقطه» نام تازه‌ترین کتاب های "محمدرضا خردمند" هنرمند فعال عرصه هنرهای نمایشی کشور است که به تازگی منتشر شده است.

نماد پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول تخریب شد

به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز به نقل از محمد نژاد روابط عمومی پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول سازه این مجسمه نا ایمن بوده و احتمال ریزش ان وجود داشته است و بهمین علت تخریب شده است . بزودی بجای این مجسمه ، مجسمه ای جدید و یا همان مجسمه عقاب بازسازی خواهد شد .

نماینده ولی فقیه استان خوزستان در جمع کارگران هفت تپه : این روزها خلع ید شرکت هفت تپه از بخش خصوصی تبدیل به یک مطالبه کشوری شده است. Pdf

🎥 کلیپی که در آن نماینده ولی فقیه استان خوزستان کارگران هفت تپه را به شعار بر علیه اسد بیگی مالک شرکت هفت تپه در خصوص مطالبه خلع ید شرکت توسط دولت تشویق میکند. ✅ این روزها خلع ید شرکت هفت تپه از بخش خصوصی تبدیل به یک مطالبه کشوری شده است.

منطقه ۱۷ تهران غرق نور وشادمانی شد. بهمراه کلی عکس وفیلم مصاحبه با حاج آقا جوانمرد Pdf

منطقه ۱۷ تهران امامزاده حسن (ع ) به همت وتلاش هیت های مذهبی ،زیر نظر مرکز فرهنگی ولایت تهران از شب عید غدیر به مدت دو روز و دوشب بابت گرامیداشت عید سعید غدیر خم باعث شادی مردم این منطقه گردیدند . پخت وتوزیع غذای نذری با بهترین کیفیت و استفاده پروتکل های بهداشتی با بیش از ده هزار غذای گرم بین مردم این منطقه توزیع گردید

روایت دوربین صبح ملت نیوز از وضعیت کارگران هفت تپه Pdf

🔘 کلیپی بسیار تاثیر گذار از درد دل های کارگران هفت تپه با خبرنگار صبح ملت نیوز قسمت اول 🔰 شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه» در چهارده‌کیلومتری شهر شوش و ده‌کیلومتری معبد تاریخی چغازنبیل بنا نهاده شد . ودر سال ۹۴ رسما به بخش خصوصی واگذار شد.و از ان پس طعم شیرین شکر برای کارگران با تلخی های زیادی همراه شد.

آخرین مطالب

بیانیه وفاق دزفول بزرگ به مناسبت روز آزادگان

برگزاری جلسه رسمی شورای اسلامی شهرستان دزفول به منظور تعامل با شهرهای تابعه و رسیدگی به مشکلات دزفول در شهر میانرود

آغاز تولید واکسن کرونا در روسیه

هفته نامه رامهرمز شماره 110

آخرین قیمت طلا و سکه و آخرین قیمت انواع ارز در #بازار_آزاد 99/05/25

عهد نامه صلح و دوستی هیتا شاه ایلامی با نارامسین شاه اکد (( دکتر سعید دیناروند ))

حمله موشکی به فرودگاه بین‌المللی بغداد

روزی که پس از گذشت 3 سال از ثبت در تقویم ، هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده است !!!

شهرداریِ بافتِ تاریخی حلقه ی گمشده ی شهرهای قدیمی

کعب عمیر:مطالبه گری مشکلات مردم وظیفه مهم من نماینده می باشد

23 مدرسه با 98 کلاس درس در منطقه شعیبیه شوشتر ساخته شد.

آزمایشگاه تشخیص کرونا در شوشتر افتتاح شد

طرح 550 هزار هکتاری در شهرستان شوشتر رها شده است

شهروندی حقی فراموش شده

اردوغان: یا قطع روابط دیپلماتیک یا فراخواندن سفیر از امارات در دستور کار است

کدام کشورها در صف عادی سازی روابط با اسرائیل هستند؟

وقتی صدام با خصومت سعی در شکستن و تخریب سدونیروگاه شهید عباسپور داشت

تئاتر اسب پشت پنجره نویسنده :ماتئی ویسنی یک و به کار گردانی :مجتبی جعفری پور

چرا نباید با دنده دو شروع به حرکت کنیم؟

حکایت شنا در رودخانه دز و قلابی که هنوز پاره نشده است

تکمیل هشت اثر نیمه تمام استاد سید حبیب آذرنگ توسط هنرمندان هنرهای تجسمی دزفول

پیام تبریک  مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خوزستان بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد

برای اولین بار؛ باز شدن پای یک زن به فوتبال مردان

رادیو صبح ملت،ویژه ی شهرستان شوش منتشر شد ( هفته پنجم )

برترین کتاب‌های تاریخی بهار 99 معرفی شدند.

عدم پرداخت حق سنوات از سوی شرکت کشت و صنعت نیشکر میان آب

واکنش ها به توافق امارات و اسرائیل برای آغاز روابط رسمی

شکسته شدن یک ماهه لوله آب منطقه کیمه رامهرمز

پامپئو: به لاوروف درباره اقدام علیه نیروهای آمریکایی هشدار دادم